Katalog İzmir

Katalog İzmir

Firma ve markaların tanıtım, reklam ve ilanlarına yer verdikleri kataloglar için yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Baskı kalitesi ve düşük maliyetli katalog İzmir konusunda ilk tercih edilen firmaların başında yer alıyoruz. Özellikle binlerce adet basımı yapılması gereken kataloglar konusunda müşterilerimizin bütçesini de düşünmekteyiz.

Kaliteden ödün vermeyen firmamız katalog İzmir de profesyonel kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Kullanılan malzemeler, isteğe özel tasarım, net bilgi ve kaliteli matbaa hizmeti için firmamızla görüşebilirsiniz. Deneyimli ve tasarım harikası yaratan çalışanlarımızla, maliyeti düşük katalog basımı yapmaktayız.

Katalog Fiyatı

Katalogları en kaliteli kağıtlara basan firmamız fiyatlar konusunda da müşterilerinin bütçelerini düşünerek hareket etmektedir. Ekonomik ve kaliteli katalog basımı yapmaktayız. Katalog fiyatlarımızı belirleyen bazı hususlar vardır. Sayfa sayısı, kapak, kağıt tipi ve basılacak katalog adeti fiyatı etkilemektedir. Düşük maliyetli kataloglar için firmamızın kampanyalı seçenekleri de bulunmaktadır. Çok sayıdaki basım adeti olan kataloglar için ekonomik fiyatlar sunmaktayız.

Firmamız katalog tasarımlarında renk, resim, metin gibi görselleri özenle tasarlamaktadır. Gerekirse müşterimizle birlikte tasarım yapmaktayız. İleri teknolojiyi en doğru şekilde kullanabilen ekibimiz ile kaliteli, güvenilir ve garantili hizmet vermekteyiz.

 
 

subscibe