Hakkımızda

1997 Yılında Maliye Anlaşmalı olarak İzmir Kemeraltı mevkiinde kurulan sektöre tipo baskı tekniği ile başlayan matbaamız sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesini ek olarak üretim kalitesi, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknoloji ile uyumlu baskı öncesi ve sonrası yeni makine parkurlarıyla güçlendirerek 2013 yılında kurumsallık çerçevesinde KAYRAFORM MATBAACILIK AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ olarak yenilenip, 1500 m2 kapalı alanda 20 kişilik idari ve üretim kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Maliye anlaşmalı matbaa hizmetlerimiz ile İzmir’in tüm bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca hızlı kargo sistemimiz ile Türkiye’nin her şehrine matbaa İzmir firması olarak hizmet veriyoruz. Adisyon, irsaliye, fatura, antetli kağıt, cepli dosya ve her türlü kurumsal matbaa işlemlerinizde, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz ile dilediğiniz adette ürün sunuyoruz.

 

Kurumsal kimlik çalışmalarımız ve maliye anlaşmalı evraklar ile ticari dünyada, iş başarınızı artırıyoruz. Katalog çeşitleri, promosyon ürünleri ile markanıza değer katıyor ve tüm matbaa işlemlerinizi ekonomik fiyatlarla sağlıyoruz.

 

Matbaa Kalitesi ve Cazip Fiyat Avantajları

 

Matbaa İzmir firmamız ile online sistem üzerinden, logo tasarımı ve matbaa basım işlemlerinin tamamında hizmet veriyoruz. Takvim çeşitleri, dergi, çanta çeşitleri, kartvizit çeşitleri, not kağıtları, dosya ve klasör çeşitleri, zarf örnekleri, katalog çeşitleri, tanıtım ürünleri, poster ve reklam çalışmaları gibi pek çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

 

Kurumsal kimlik edindirme, marka bilinirliği artırma ve logo tasarımı gibi faaliyetlerin yanı sıra profesyonel fotoğraf çekimi, internet sitesi tasarımı, davetiye basımı gibi hizmetlerle, profesyonellik sunuyoruz.

subscibe