Cepli Dosya

Cepli Dosya

Online matbaa kalitesiyle faaliyet yürüten ajansımız, firmanızın ihtiyaç duyduğu bütün kurumsal kırtasiye baskılarını gerçekleştiriyor. Güvenilir, kaliteli ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşamak için matbaamızdan kolaylıkla cepli dosya siparişi oluşturabilirsiniz. Firmanızın kurumsal kimliğini üzerinde taşıyacak ürün siparişi için matbaaya gelmenize gerek yok. Online olarak baskı özelliklerini ve adedini seçerek sipariş verebilirsiniz. Talebe göre hazırlanan ürünleri hızlı kargo imkanıyla Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine gönderiyoruz.

Cepli Dosya Nedir?

Üzerinde firma bilgileri, şirket logosu ve irtibat bilgileri bulunan; içi belge taşımaya uygun bir cep şeklinde tasarlanan dosyalara cepli dosya denir. Kurumsal firmaların bilgi ve tanıtımlarında büyük yarar sağlar. Aynı zamanda çalışan ve öğrencilerin ihtiyacı olan bir kırtasiye malzemesidir. Proje, sunum, not, belge ve evrakların düzenli olarak birarada tutulmasını sağlar. Genellikle plastik, kağıt veya karton malzemeden üretilir. Firmamız garantisiyle basılan cepli dosyalar şirketinizin reklamını yapan kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Sade ve Etkileyici Tasarımlar

A4 tipi kağıtlar için uygun üretilen dosyalar sade ve etkileyici tasarımlara sahiptir. Örnek tasarımlarımızdan ilham alarak kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Siparişinizi en kısa sürede değerlendirmeye alacak olan uzman grafikerlerimiz isterseniz bu süreçte size destek verebilir. Hızlı, kaliteli ve ekonomik baskı sistemimiz sayesinde bütçenizi zorlamadan etkili bir tanıtım ürününe sahip olabilirsiniz.

Renk ve Baskı Kalitesi

Firma olarak birçok alternatif cepli dosya seçenek olarak sunuyoruz. 3D görsel sunum, logo tasarımı, grafik çalışmaları ve daha fazlasını dijital baskı tekniğiyle kusursuz olarak sunuyoruz. Şirketinizin kurumsal kimliğini ön plana çıkarmanızı sağlayacak tüm baskı ürünlerini güvenli bir şekilde firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo, uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

subscibe