Küp / Dik Bloknot

Küp Bloknot

Küp / Dik bloknot ürünlerine günlük yaşamda kişisel çalışma alanları veya ofis gibi yerlerde çoğu zaman ihtiyaç olabilmektedir. Bu küp / dik bloknotlar sayesinde not alınması gereken herhangi bir şey varsa bunlar unutulmadan uygun şekilde not alınabilmektedir.

Firmamız bünyesinde bu ürünler her türde ebatta ve kalitede en iyi nitelikte tasarlanabilmektedirler. Bloknot ürünleri temini konusunda bizlerden gerekli şekilde destekleri daima güvenle alabilirsiniz.

Tanıtım Amaçlı Bloknotlar

Bloknotlar günümüzde çoğu kurum tarafından doğrudan tanıtım amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Bu bloknotların üzerlerine yerleştirilen logolar ve firma bilgiler her açıdan markanın daha çok insan tarafından tanınmasına etken olabilmektedir.

Firmamız bünyesinde bizler kurumlara özgü olacak şekilde bloknot baskı işlemlerini en kaliteli şekilde daima yapabilmekteyiz.

Küp / Dik Bloknot Çeşitleri

Küp / Dik bloknotlar isteğe ve gereksinimlere göre farklı şekillerde tasarlanabilmekteler. Bazı bloknotlar üstünden yapıştırmalı olmakla birlikte bazları normal düz yapışkanı olmayan kâğıt şeklindedirler. Firmamız bünyesinde bizler iki türlü olacak şekilde de küp bloknotların baskılarını en özel şekilde isteğe göre yapabiliyoruz.

Ayrıca yine diğer bir unsur olarak boyutları konusunda da taleplere göre ilgili ayarlamalarla bloknotları tasarlayabiliyoruz. 8 cm, 9 cm veya 10 cm boyutlarında bloknotları kaliteli malzemelerle üretebiliyoruz.

Küp / Dik Bloknot Fiyatları

Firmamız bünyesinde bizler küp / dik bloknot tasarlama işlemlerini oldukça makul fiyatlara sahip şekilde yapabiliyoruz. Fiyatlarımızda oluşan farklılıklar, tercih edilecek kağıdın ve malzemenin kalitesine ve ayrıca ürünlerin adet sayılarına bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir.

subscibe