Ofset Matbaa

Offset Baskı İzmir

Matbaanın icadından beri sürekli bir gelişim içinde olan basım sektörüne tipo baskı tekniğiyle adım attığımız 1997 yılından beri sürekli kendisini yenileyen Kayraform, gelişmiş baskı tekniği ve modern tesislerinde hizmete devam ediyor. İlkeli çalışmamızın sonucu olan müşteri güven ve memnuniyeti ile günümüzde 1500 m2 kapalı alana kurulu offset matbaa İzmir için mali sorumluluk gerektiren basılı evraklar da dahil Türkiye geneline zamanında ve kaliteli ürünleriyle güveninize layık olmanın sorumluluğunu taşıyor.

Maliye Bakanlığı Onaylı Çalışmalar

Mali değeri olan evrakların basım ve dağıtımı için temiz bir iş hayatı geçmişi ve kalite gerekiyor. 

Kanunlar gereği İzmir ve ilçeleri ile sınırlı olmak üzere;

  • Fatura,
  • Sevk irsaliyesi,
  • Adisyon,
  • Serbest meslek makbuzu,
  • Gider makbuzu gibi evrakların basımını gerçekleştiriyoruz.

Mali sorumluluğa sebep olan bu evrakların hazırlanması için ihtiyaç duyulan belgeleri sitemizde bulabilirsiniz.

Küçük Bir Baskı Makinesinden Büyük Bir Matbaaya

Sektöre adım attığımızda, metal harflerle yapılan ve büyük zahmetler gerektiren tipo bakı tekniğiyle gerçekleştirilen basımlar, gelişen teknolojiyle birlikte çok daha kolay hale gelmiş gibi görünse de hataların kabul edilebilirlik oranı düştüğünden gösterilen ihtimamda herhangi bir azalma olmuyor. Müşteriye velinimet olarak bakan firmamız, sıfır hatayla çalışma prensibinin bir ödülü olarak elde ettiği güvenle 2013 yılından beri büyük ve modern tesislerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hayallerinizi Gördüklerinizle Sınırlamayın

Matbaacılık ve Ambalaj Sanayi alanında çalışan şirketimiz, alanında ürün çeşitliliğinde sınır tanımıyor. Tesislerimizde halen üretimi yapılan ürünler, başka ürünler üretmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Siz isteyin biz faaliyet alanımızdaki her isteğinizi hatasız ürüne dönüştürelim. Hayat etmek sizden, üretmek bizden.

subscibe