Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketlerin kurumsal kimlik anlayışlarına uygun şekilde tasarlanan matbaa ürünleri oldukça tamamlayıcıdır. Firma olarak uzun zamandır kurumsal kimlik tasarımı İzmir ili ihtiyaçlarında tercih edilmeyi sürdürüyoruz. Tasarım ve basım işlemlerini yaptığımız tüm kurumsal ürünlerinizi garantili şekilde sunuyoruz. Tecrübeli olmamız ve çalışanlarımızın bu konuda özgün fikirler ile hareket ediyor olması müşterilerin beklentilerini de karşılama konusunda somut sonuçlar almamıza neden oluyor. Referanslar kısmındaki görüşlerin ana kaynağı da budur.

Kurumsal Tasarım Ürünleri

Kurumsal tasarımlarımız şirket logo ve tasarımlarına uygun şekilde oluşturulur. Yapılan çalışmalarda onay alınmadan basım işlemlerine geçmiyoruz. Kartvizit, dosya kapakları ve diğer basım ürünlerinin tamamına kurumsal kimliğinizi ortaya koyan eklemeler yapabiliyoruz. Kullanılan malzemelerin kaliteli ve basım tekniklerinin son teknoloji olması sonuçların da fazlasıyla kaliteli olmasına neden oluyor.

Basım İşlemleri

Yapılan basım işlemleri için adet ve kurumsal kimlik tasarımı eklenen ürün türü konusunda anlaşma sağlanmasına dikkat ediyoruz. Çalışma alanımızın geniş ve eleman sayımızın yeterli olması istediğiniz zaman diliminde basımların yapılmasını ve teslim edilmesini de mümkün hale getiriyor.

Ekonomik ve Kaliteli Çözümler

Kurulduğumuz yıllardan beri tekliflerimizin ekonomik olmasını öncelik haline getirdik. Maliyetlerin düşük olmasına karşılık elde edilen ürünlerin kullanışlı, kurumsal kimlik anlayışınızla paralel ve kaliteli olması konusunda da hassas davranıyoruz. Tasarım ve örnek çalışmalar için iletişime geçerek çalışanlarımızdan bilgi almanız yeterli olacaktır.

subscibe