Spiralli Bloknot

Spiralli Bloknot

İş ortamında en çok ihtiyaç duyulan kırtasiye ürünlerinden biri olan bloknotlar, farklı desenlerde ve modellerde tasarlanıyor. Bu defterler not almayı sağlarken, aynı zamanda konuları da resmileştirmeyi sağlıyor. Bu defterler müşteri ziyaretlerinde de özel konuları not etmeye ve sunumlar yapmaya yardımcı oluyor. Bloknotların en kaliteli olanlarını ise spiralli bloknot modelleri oluşturuyor. Bu modeller kolay kullanım sağlarken, sayfaların yırtılması gibi bir durum da söz konusu olmuyor. Platformumuzda farklı modellerde tasarlanmış olan kaliteli ve özel baskılı spiralli bloknotları sergilemekteyiz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bloknot tasarımları yapmaktayız.

Spiralli Bloknot Çeşitleri

Bloknotlar, muhasebe, pazarlama, sekretarya, yönetim ve farklı departmanların en çok ihtiyaç duyulan materyalleridir. Firmamız en kaliteli baskıyla tasarlanmış olan bloknotlar hazırlıyor. Üstten spiralli olan modeller, arka tarafa doğru açılan sayfalarıyla kolayca not almayı ve eski notlara ulaşmayı sağlıyor. Aynı zamanda yaprakların koparılarak karşı taraftaki kişiye de verilebilmesini sağlıyor. Yan kısmı spiralli olan bloknotlar ise hem bloknot hem de defter olarak kullanılabiliyor. Firmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz bloknot modellerini portföyümüzde bulabilir, dilediğiniz sayıda satın alabilirsiniz.

Baskılı Spiralli Bloknot

Firma adınızı ve ambleminizi bloknotlarınıza bastırarak kullanmak istiyorsanız, firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Kaliteli baskıyla ve özel renklerle tasarlanmış bloknotları kullanmak kişilere de keyif veriyor. Size özel ve işle ilgili önemli detayları not almak ve dilediğiniz zaman tekrar bu notlara ulaşmak istiyorsanız firmamızla iletişim kurarak bloknot yaptırabilirsiniz.

subscibe